IRANSKA RIKS FÖRB. I SVERIGE
وبسایت رسمی اتحادیه ایرانیان

پیام تبریک اتحادیه سراسری ایرانیان

831

پیام تبریک
به نشست اتحادیه سراسری ایرانیان برلین
احتراما
با خبر شدیم که سرانجام در پی رایزنی های فراوان توانستید با گردهم آوردن انجمن های ایرانی به ایجاد اتحادیه سراسری ایرانیان برلین همت گمارید. این امر نشانگر آن است که شما بر ضرورت همبستگی جامعه پناهنده و مهاجر ایرانی واقف هستید . می کوشید تا با در کنار هم آوردن نهادهای مدنی خارج از کشور ایران به این مهم پاسخ دهید.

بدون شک عوامل نا مساعد بسیاری مانع همبستگی انجمن های ایرانی در خارج از کشور است. با این تلاشگرانی که در انجمن های ایرانی حضور دارند دیر یا زود در میدان عمل به این نتیجه خواهند رسید که یک دست بی صداست و خیل عظیم ایرانیان هم سرنوشت چه بهتر است که دوشادوش هم اهداف مشترک را پیگیری نمایند. شما بر مدار بسته بدبینی و ناامیدی چیره شدید و این گام بزرگی برای دیدن دیگران و همدلی با آنان است. همدلی با انجمن هایی که وجود دارند و چون شما فکر می کنند.
اتحادیه سراسری ایرانیان مقیم سوئد با خرسندی فراوان اقدام شما را در خور تقدیر می داند و امیدوار است در آینده ای نزدیک شاهد سازماندهی و برنامه ریزی مشترک انجمن های ایرانی در اروپا باشیم. در این راه شما مسئولیت بزرگی بر دوش دارید و چشم امید ما به شماست.
دستتان را می فشاریم.
هیئت مدیره اتحادیه سراسری ایرانیان مقیم سوئد
هفتم سپتامبر 2015

برای دریافت و مشاهده فایل با فرمت پی دی اف اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.