IRANSKA RIKS FÖRB. I SVERIGE
وبسایت رسمی اتحادیه ایرانیان

پیام تسلیت

887

پیام تسلیت محمدرضا شالگونی برای از دست رفتن خسرو رحیمی رئیس هیئت مدیره اتحادیه سراسری واحد غرب 

دوست عزیزم ، خدا حافظ

مرگ ، این یقین غیر قابل انکار ، همیشه باورنکردنی است. در بهت زدگی چند روز گذشته ام ، من مدام با خسرو رحیمی در حال کلنجار بوده ام. جمعه گذشته ، درست نیم ساعت پیش از وقت مقرر برای شروع گفتگوی هفتگی مان ، رفقایم خبر دادند که رحیمی ساعتی قبل خاموش شده است. پس از یک دهه همکاری با او ، هنوز باور کردن خاموشی ابدی او برایم دشوار است و فکر می کنم صبح همه جمعه هایم همچنان با سلام و علیک و گفتگویی با او شروع خواهد شد.

همکاری طولانی من و خسرو رحیمی قصه غریبی بود. حقیقت این است که من و او جز دو دیدار حضوری خیلی کوتاه چند دقیقه ای ، یکدیگر را ندیده بودیم و در نخستین گفتگوها نیز اصلاً نمی دانستم دارم یک همکاری طولانی یک دهه ای را با رادیویی در شهری دور شروع می کنم. گذشته از این ، ما دو نفر به جریان های فکری و سیاسی واحدی هم تعلق نداشتیم. به همین دلیل در روزهای گذشته مدام از خود پرسیده ام که همکاری طولانی ما چگونه امکان پذیرشد و پیوند صمیمانه ای میان ما به وجود آورد؟ فکر می کنم در دو سه گفتگوی تلفنی خصوصی بود که پیوندی میان ما ایجاد شد : حساسیت به سرنوشت ایران و نگرانی و دلهره دائمی از توفان سیاه نابود کننده ای که “مردان خدا” برای غارت سرزمین ما به راه انداخته اند.

خاموشی خسرو رحیمی عزیز را به خانواده محترم او و همه دوستان و دوستداران اش صمیمانه تسلیت می گویم و شریک اندوهان شان هستم.

دوست عزیزم ، خدا حافظ ، آرام بخواب!

محمد رضا شالگونی

۶ مهر ۱۳۹۵ / ۲۷ سپتامبر

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.