IRANSKA RIKS FÖRB. I SVERIGE
وبسایت رسمی اتحادیه ایرانیان

ابراز تالم و همدردی

2,645

ابراز تالم
هیئت مسئولین اتحادیه سراسری ایرانیان واحد غرب و انجمن های عضو
به مردم داغدار غرب ایران و به مردم بی دفاع عراق
***
براساس اخبار رسیده یکشنبه شب بیست و یکم آبان ۱۳۹۶ زلزله ای پرقدرت، استان های غربی ایران، کردستان و کرمانشاه و اقلیم کردستان عراق را در هم کوبید. .

حادثه ی زلزله در غرب کشور بار دیگر مردم ایران را در اندوهی مضاعف فرو برد. اگرچه ابعاد واقعه هنوز مشخص نیست اما با توجه به شدت زلزله و موقعیت جغرافیایی محل حادثه، و ساخت و سازهای ویرانگر مسکن مهر در تمامی آن منطقه و خانه های خشت و گلی آن سامان میتوان به ابعاد این فاجعه پی برد، فاجعه ای که نابسامانی کل منطقه غرب کشور را ویرانتر نموده است. هنوز پیش بینی خسارت های جانی و مالی گسترده، و میزان تلفات و مصدومین آن حادثه به تمامی اعلام نشده است . ولی تصاویر به جا مانده نشانه های عمق حادثه را نشان می دهد.
اتحادیه سراسری ایرانیان واحد غرب ؛ بر آن است که به این همه آوار اجتماعی و اقتصادی که تا کنون بر سر مردمان جامعه ما خراب شده، مصیبت ناشی از زلزله ویرانگر یکشنبه هم افزون شده است. مرگ دلخراش هموطنان در فاجعه زلزله در مناطق وسیعی از غرب کشور را به همه خانواده های داغدار و عموم ملت مصیبت زده با تاثر و تالم اعلام می داریم . با گذشت ساعت ها از زمان زلزله هنوز مردم بی خانمان اسکان داده نشده و سرمای زود رس به مردم و خاصه به جان کودکان آسیب دیده مناطق زلزله زده ، خطرجدی وارد می سازد!
ما به سهم خویش ؛ برای بازماندگان تمامی مناطق زلزله زده غرب کشور، آرزوی سلامتی و بردباری داریم. امید آن داریم که همچون همیشه ملت ایران با پشتیبانی همه جانبه و با همدردی و همراهی با این عزیزان مصیبت زده، در آستانه ی فصل سرما، موجبات دلگرمی آنان را فراهم نمایند.
هیئت مسئولین اتحادیه سراسری ایرانیان مقیم سوئد ؛ واحد غرب سوئد
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ برابر با ۱۳ نوامبر ۲۰۱۷

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.